Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony zapowiada The Last of Us 2 Remastered. Odświeżona grafika i nowa zawartość

Jest też opcja upgrade'u.

Studio Naughty Dog zapowiedziało oficjalnie The Last of Us Part 2 Remastered - odświeżoną wersję hitowej gry z 2020 roku. Nowe wydanie to nie tylko ładniejsza oprawa graficzna, ale i pakiet nowości oraz niespodzianek od twórców.

Tytuł w końcu doczekał się więc natywnego wydania na PlayStation 5, o którym mówiło się już od dłuższego czasu. Premierę zaplanowano na 19 stycznia przyszłego roku, a posiadacze oryginału na PS4 będą mogli zapłacić 10 dolarów za ulepszenie do wersji remastera. Do sprzedaży trafi również droższa edycja W.L.F, ze steelbookiem i zestawem drobnych gadżetów.

Preordery będzie można składać od 5 grudnia. Oto pełna lista nowości i zmian, które znajdziemy w The Last of Us Part 2 Remastered:

  • ładniejsza oprawa graficzna i opcja gry w natywnym 4K
  • skrócone ekrany ładowania i obsługa funkcji pada DualSense
  • tryb „No Return” łączący elementy survivalu i roguelike'a, w którym gracze przetestują swoję umiejętności walki. Do wyboru otrzymamy kilka postaci o unikalnych zdolnościach
  • tryb „Guitar Free Play”, w którym będziemy mogli pograć na wirtualnej gitarze
  • „Lost Levels”, a więc lokacje, które nie trafiły ostatecznie do gry. Gracze będą mogli zobaczyć ich wczesną wersję i posłuchać komentarza twórców
  • tryb narracyjny dodający do przerywników filmowych anegdoty i opowieści deweloperów, związane z konkretnymi scenami
  • tryb dla speedrunerów z oficjalnym sieciowym rankingiem

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy pokazać The Last of Us Part 2 w natywnej wersji na PlayStation 5, jako najpełniejszy sposób na doświadczenie sequela i wszystkiego, co ma do zaoferowania” - czytamy w podsumowaniu zapowiedzi. W ogłoszeniu zabrakło wskazówek na temat wydania The Last of Us Part 2 na PC, ale jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że taka wersja również powstaje.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze