Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony usuwa Wyróżnienia z PlayStation 5

Z funkcji mało kto korzystał.

Sony usunie wkrótce funkcję Wyróżnień z PS5, wprowadzoną wraz z debiutem konsoli. Mało znana opcja pozwala wystawić pochwałę innym graczom w sieciowych produkcjach, co ma promować bardziej pozytywną zabawę.

Kategorii jest kilka: Uczynność, Serdeczność, Sportowa postawa oraz Lider. Wyróżnienia innych użytkowników można zobaczyć na ich ekranach profilów, a swoje - w centrum sterowania, w zakładce Profil, a następnie Wyróżnienia.

Od jesieni 2022 roku funkcja Wyróżnienia na PlayStation 5 nie będzie już obsługiwana. Funkcja nie uzyskała spodziewanej przez nas liczby użytkowników, dlatego skoncentrujemy się na innych rozwiązaniach. Zachęcamy społeczność do dalszego przesyłania sobie pozytywnych wiadomości” - napisano teraz w komunikacie.

Wraz z PlayStation 5 wprowadzono także szereg innych nowości w interfejsie, jak Karty z sugerowanymi atrakcjami, wbudowane poradniki czy możliwość wskoczenia do określonej części gry. Wydaje się, że popularność wielu z nich jest jednak tak duża, jak opisywanych Wyróżnień.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze