Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklepy ujawniają Bayonetta, Vanquish i Shenmue na PS4 - raport

Specjalne zestawy.

Sklepy internetowe zza południowej granicy wydają się wiedzieć więcej na temat planów Segi, niż japońska korporacja jest skłonna ujawnić.

W weekend w ofercie alza.sk oraz film-game.cz pojawił się nie tylko zestaw Bayonetta & Vanquish Pack na PS4 i Xbox One, ale także Shenmue 1 & 2 Pack na te konsole.

W tym pierwszym przypadku podano nawet okres premiery - listopad. Jest też ilustracja pudełka, co zawsze uwiarygodnia doniesienia tego typu.

Bayonetta oraz Vanquish otrzymały w tym roku udane konwersje na PC, więc przenosiny na inne systemy bazujące na architekturze x86 - jak PS4 i Xbox One - nie wymagałyby najpewniej zbyt dużych nakładów pracy.

Shenmue 1 & 2 Pack to obecnie większa zagadka. Gracze od dłuższego czasu apelują do Segi o przygotowanie remasterów na współczesne platformy w ramach oczekiwania na trzecią odsłonę serii, lecz tutaj prace byłyby dużo trudniejsze.

OFerta alza.sk

Bayonetta od studia Platinum Games zadebiutowała w 2010 roku na Xbox 360 i PlayStation 3, a w 2014 roku trafiła także na Wii U. Podstawą zabawy jest więc wymagająca walka z przeciwnikami, wykonywanie kombosów i ataków specjalnych.

Vanquish ukazało się na PS3 i Xbox 360 w 2010 roku. To futurystyczna strzelanka TPP, w której kierujemy żołnierzem wyposażonym w zaawansowany kombinezon. Dzięki pancerzowi bohater może niezwykle szybko ślizgać się po polu bitwy.

Shenmue to seria gier akcji z elementami RPG, wydana na konsole Dreamcast w latach 2000 i 2001. Wcielamy się w postać Ryo Hazuki, który rozwiązuje tajemnicę swojej rodziny. Druga część cyklu zaoferowała otwarte zakończenie, a gracze już od kilkunastu lat czekają na ostatnie rozdziały opowieści.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły