Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklep GOG wprowadził polski język

Cztery gry za darmo i polskie klasyki w promocji.

Bo długim oczekiwaniu, sklep GOG doczekał się polskiej wersji językowej. Płatności w złotówkach wprowadzono już w maju 2016 roku.

Gracze od dłuższego czasu dopraszali się o lokalizację witryny, która należy przecież do CD Projektu, czyli firmy z Warszawy. Łącznie dostępnych jest teraz siedem wersji językowych i trzy waluty.

Równocześnie - w związku z tłumaczeniem - skorzystać można z w kilku interesujących promocji.

Schizm: Mysterious Journey od LK Avalon i Detalionu kupić można za 17,09 zł, Robo Rumble od Metropolis Software i TopWare Interactive za skromne 4,99 zł, a Crime Cities - pierwsza gra Techlandu - to tylko 12,79 zł.

GOG nie gęś

Jest też specjalna oferta na gry z kultowymi polskimi lokalizacjami, jak Baldur's Gate, Icewind Dale, czy też serie Gothic i Stalker. Przeceny sięgają 75 procent.

Z okazji startu polskiej wersji GOG-a przez najbliższe 48 godzin na stronie głównej za darmo odebrać można też cztery produkcje: Stronghold HD w polskiej wersji językowej oraz A.D. 2044 w pakiecie z Sołtysem i Skaut Kwatermaster.

Powyższe promocje trwają tylko do 26 października, do godziny 13:59.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze