Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„She-Hulk to najwierniejsza ekranizacja Marvela”. Współautor komiksów odpowiada na krytykę serialu

Jednak wie, że nie każdemu może się podobać.

Dan Slott, czyli scenarzysta znany między innymi ze współautorstwa wielu komiksów o She-Hulk, odpowiedział na krytykę serialu o postaci zielonej superbohaterki. Jego zdaniem produkcja jest „najwierniejszą ekranizacją Marvela”.

Pisarz postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na Twitterze. W szczególności oburzyły go zarzuty, że adaptacja odbiega od materiału źródłowego i postanowił odnieść się do tej kwestii.

Do wszystkich, którzy uważają, że »Mecenas She-Hulk« nie jest wierny komiksom... Jestem gościem, który stworzył najwięcej zeszytów o tej postaci. Przeczytałem też komiksy z każdej serii, w której ta postać występowała. I mówię, dla przypomnienia, że jest to NAJWIERNIEJSZA adaptacja w całym Marvel Cinematic Universe” - napisał Slott.

Następnie scenarzysta rozwinął swoją wypowiedź, odpowiadając osobom uważającym serial za zły, tylko dla tego, że nie odpowiada ich osobistym preferencjom. „Nie wszystko musi być dla ciebie. Na pewno jest mnóstwo rzeczy, które będą ci pasować oraz takie, które polubisz tylko ty. Nie ma nic złego, że komuś innemu podoba się coś, czego ty nie lubisz”.

Przypomnijmy, że serial „Mecenas She-Hulk” nadawany jest obecnie na platformie Disney+. Produkcja opowiada o Jennifer Walters - kuzynce Bruce’a Bannera, czyli Hulka - która przypadkowo zdobywa zdolności i wygląd podobne do jej krewnego. Pomimo zyskania supermocy, kobieta postanawia dalej kontynuować swoją zwyczajną pracę, jako prawniczka specjalizująca się w sprawach z udziałem superherosów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze