Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Shazam! Gniew bogów” z nowym zwiastunem. Dużo poważniejszym i bardziej widowiskowym

Od pierwszej zapowiedzi.

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun filmu „Shazam! Gniew bogów”, który różni się od poprzedniego przede wszystkim klimatem. Tym razem otrzymaliśmy materiał dużo poważniejszy z bardziej widowiskowymi elementami.

Zapowiedź napompowana akcją oficjalnie potwierdziła, że główny bohater Billy Batson (w tej roli ponownie Asher Angel) wraz ze swoimi przyjaciółmi podejmie walkę z potężnymi córkami Atlasa - Hesperą i Kalypso. W rolę Shazama znowu wcieli się Zachary Levi, znany z filmów „Thor: Ragnarok”, „American Underdog” czy serialu „Chuck”.

Trzeba też przyznać, że świeży zwiastun „Shazam! Gniew bogów” ujawnia też sporo z fabuły filmu

Przypomnijmy, że „Shazam! Gniew bogów” kontynuuje historię zapoczątkowaną przez pierwszą część, która zadebiutowała w 2019 roku. Utrzymany w konwencji komedii projekt opowiada o grupie dzieci i nastolatków, którzy otrzymują od czarnoksiężnika Atlasa nadprzyrodzone moce i za pomocą prostej komendy mogą przemienić się w potężnych superbohaterów.

Co ciekawe, pomimo ostatniej zmiany szefostwa w DC Studios, nie zdecydowano się ostatecznie anulować filmu „Shazam! Gniew bogów”. Trzeba jednak zauważyć, że Peter Safran - jeden z nowych prezesów - jest głównym producentem wspomnianego widowiska. Premiera zaplanowana jest 17 marca tego roku.

O autorze
Komentarze