Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sexify, sezon 3 - czy powstaje, kiedy premiera

Wszystko, co wiemy dotychczas

Sexify to jedna z najpopularniejszych polskich produkcji Netflixa, której pierwszy sezon zdobył wielu widzów w Polsce oraz poza jej granicami. Niedawno ukazał się drugi sezon, który również cieszy się wysoką oglądalnością. Czy możemy więc spodziewać się kontynuacji? Jeśli tak, to kiedy? Na tej stronie przedstawiamy potencjalną datę premiery 3. sezonu.

UWAGA NA SPOILERY: Na tej stronie zdradzamy część zakończenia 2. sezonu Sexify. Jeśli nie chcesz poznać szczegółów, opuść stronę lub wróć tu w przyszłości. Możesz też przejść na stronę główną serwisu i przeczytać codzienną dawkę informacji ze świata gier, seriali i filmów.

Na tę chwilę nie mamy żadnych oficjalnych informacji o planach na 3. sezon. Istnieje jednak kilka przesłanek, dzięki którym powstanie kontynuacji może wydawać się mniej lub bardziej prawdopodobne.

Kluczowym czynnikiem jest oglądalność. Pierwszy sezon okazał się ogromnym hitem, oglądanym w całej Europie, a także zdobywającym wysokie pozycje chociażby w Indiach, Libanie czy na Jamajce. Na razie nie wiemy, czy drugi sezon powtórzył światowy sukces, jednak na polskim Netfliksie utrzymuje wysoką pozycję wśród najczęściej oglądanych produkcji. Czy to wystarczy, aby powstał 3. sezon? Zobaczymy.

Ostatnia scena 2. sezonu daje nadzieję na kontynuację

Nadzieję na kontynuację może wzbudzać ostatnia scena drugiego sezonu. Widzimy w niej zbliżenie na monitor Natalii, która po skasowaniu Sexify rozpoczęła pracę nad kodem nowej aplikacji. Oznacza to, dziewczyna nie spoczęła na laurach i spróbuje zawojować świat swoim nowym pomysłem. Wątki osobiste Pauliny i Moniki również zakończyły się w miejscu dającym scenarzystom możliwość dalszego ich rozwijania.

Tym, co może wzbudzać obawy odnośnie anulowania serialu, jest obecna polityka Netflixa. Streamingowy gigant nie boi się kasować popularnych seriali, czego najlepszym przykładem jest zakończenie niemieckiego serialu 1899 po zaledwie jednym sezonie. Sexify to jednak stosunkowo niedroga produkcja, która przynosi sporą oglądalność, więc jej kontynuowanie wydawałoby się logiczne z biznesowego punktu widzenia.

Potencjalna data premiery 3. sezonu

Kiedy mogłaby się ukazać potencjalna kontynuacja? Na premierę drugiego sezonu musieliśmy czekać niemal 2 lata (od kwietnia 2021 do stycznia 2023), choć jego powstanie zapowiedziano zaledwie 3 miesiące po premierze 1. sezonu. Biorąc to pod uwagę, prawdopodobnym terminem premiery byłby przełom 2024 i 2025 roku.

Read this next