Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial „Knuckles” ma datę premiery. W głównej roli Idris Elba

Spin-off filmów o Sonicu.

Zapowiedziany w zeszłym roku serial „Knuckles” - spin-off serii filmów „Sonic” - doczekał się oficjalnej daty premiery. Produkcja z czerwonowłosym bohaterem w roli głównej trafi do streamingu w kwietniu.

Serial zadebiutuje w katalogu platformy Paramount+, która co prawda nie jest dostępna w Polsce, ale prawa do jej tytułów posiada serwis SkyShowtime. Najpierw - 26 kwietnia - premiera odbędzie się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a dopiero dzień później także w innych krajach.

Serial przybliży historię Knucklesa w jego przezabawnej i pełnej akcji podróży w celu odkrycia siebie, gdy ten zgadza się trenować Wade'a jako swojego protegowanego i pokazać mu drogę wojowników Echidny” - czytamy w opisie produkcji. Wraz z ogłoszeniem daty opublikowano też pierwszy oficjalny zwiastun.

Cover image for YouTube videoKnuckles Series | Official Trailer | Paramount+

Akcja „Knuckles” rozegra się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmu „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” a niewydanym jeszcze „Sonic 3”. Reżyserią zajął się twórca kinowych wydań - Jeff Fowler, a w rolę tytułowego bohatera wcielił się nie kto inny, jak Idris Elba - odtwórca Solomona Reeda w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, a przy okazji również gwiazda hitowych filmów i seriali.

Na koniec warto wspomnieć, że trzecia część serii filmów o niebieskowłosym jeżu trafi do kin 20 grudnia obecnego roku. Powraca główna część obsady, w tym Ben Schwartz jako tytułowy Sonic, Colleen O'Shaughnessey jako Miles, a także właśnie Idris Elba. Na ekranie zobaczymy też Jima Carreya, który raz jeszcze wcieli się w - rzekomo nieżywego - Dr. Robotnika.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze