Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial „Dragon Age Rozgrzeszenie” od Netflix ma datę premiery. Jest też pierwszy zwiastun

Obejrzymy jeszcze w tym roku.

Netflix opublikował pierwszy oficjalny zwiastun animowanego serialu „Dragon Age Rozgrzeszenie”. Produkcję obejrzymy niedługo, bowiem zadebiutuje już w grudniu.

Gdy stawką jest wielka potęga, grupa magów, wojowników i łotrów mierzy się z mrocznymi siłami, będącymi w posiadaniu potężnego artefaktu. Strach. Poczucie winy. Ból. Czy Miriam odsunie na bok uczucia, by wykonać swoją misję? A może trauma przeszłości w końcu ją dopadnie?” - czytamy w opisie produkcji.

Serial - podzielony na sześć odcinków - trafi na Netflixa już 9 grudnia. Poznamy historię Miriam, młodej elfiej najemniczki, zmuszonej do desperackiej walki o przetrwanie. By uratować siebie oraz swoich przyjaciół, bohaterka zmierzy się z tragiczną przeszłością, od której zawsze próbowała uciec. Produkcja rozwinie uniwersum wykreowane przez studio BioWare, a w trailerze możemy zobaczyć postacie dobrze znane fanom serii Dragon Age.

Projekt powstał dzięki współpracy Netflixa z zespołem kreatywnym BioWare, a więc głównymi reżyserami oraz scenarzystami studia. „Dragon Age Rozgrzeszenie” nie jest jednak jedynym serialem zapowiedzianym przez platformę. Tego samego dnia otrzymaliśmy także nowy zwiastun serialu „Wiedźmin: Rodowód krwi”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze