Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Scena ze „Star Wars: Ahsoka” zachwyciła widzów. „Najlepsza bitwa kosmiczna w historii”

Chodzi o trzeci odcinek.

Za nami premiera trzeciego odcinka najnowszej produkcji Disney+ pod tytułem „Star Wars: Ahsoka”. Epizod wywołał duże poruszenie wśród fanów uniwersum z powodu jednej ze scen. Widzowie mówią wprost, że byli świadkami „najlepszej bitwy kosmicznej w historii marki”.

Chodzi dokładnie o sekwencję, w której bohaterowie Sabine i Huyang próbują uciec przed flotą imperialną, podczas gdy Ahsoka stoi na szczycie statku kosmicznego i używa miecza świetlnego, aby odpierać ataki wrogich jednostek. Po emisji odcinka na mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów doceniających omawianą scenę i scenarzystę Dave’a Filoniego.

„Ta sekwencja sprawia wrażenie wyrwanej prosto z »Wojny Klonów«. Brawo Dave” - napisał jeden z użytkowników na portalu X (dawniej Twitter).

„To jest ten rodzaj bitwy kosmicznej, na który zasłużyliśmy. To było epickie” - stwierdził inny fan.

„Dla jasności, dzisiejszy odcinek »Ahsoki« prawdopodobnie zaprezentował najlepiej wyglądającą bitwę kosmiczną, jaką kiedykolwiek widziałem. A poza tym ogólnie to był świetny epizod. Brak uwag, 10/10” - pochwalił twórców jeden z widzów.

Zauważmy, że Disney jest zadowolony z oglądalności „Star Wars: Ahsoka”. Aktualnie to numer jeden serwisu streamingowego wytwórni. Premierowy odcinek serialu zebrał 14 milionów wyświetleń. Przypomnijmy, że pierwszy sezon będzie się składać z ośmiu epizodów. Czwarty wyląduje na Disney+ już 6 września. Kolejne co tydzień, w środę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze