Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robert Lewandowski pokazuje swoją nową grę

Wyremontujemy obiekty sportowe.

Robert Lewandowski założył kolejne studio i zaprezentował pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji Sports: Renovations. Gra w założeniach przypomina nieco House Flipper.

Sports: Renovations to pierwszoosobowy symulator, w którym wcielimy się w osobę odpowiedzialną za renowacje niszczejących obiektów sportowych, aby przywrócić im dawną świetność, a może i dodać coś od siebie. Głównym celem jest uzbieranie funduszy na remont boiska do koszykówki w rodzinnym mieście, a pieniądze zarobimy, prowadząc inne prace remontowe.

W trakcie rozgrywki zajmiemy się wszystkim od sprzatania śmieci, przez malowanie ścian i montaż przyrządów sportowych, aż po aranżację wnętrz i elementów wykończenia. Będziemy mieli okazje odświeżyć między innymi ring bokserski, postawić ściankę wspinaczkową, położyć murawę czy pomalować lód na stadionie hokejowym. Poza pieniędzmi każdy ukończony remont zagwarantuje też trofeum, które można będzie postawić w swoim biurze.

Nie da się ukryć, że ogólne założenia Sports: Renovations jako żywo przywodzą na myśl inną rodzimą produkcję - House Flipper, w którym również zajmowaliśmy się renowacją zdezelowanych budynków. Choć gry tego rodzaju są tytułami zdecydowanie mniejszego kalibru, to potrafią wciągnąć na długie godziny i zaoferować mnóstwo relaksującej zabawy. Możliwe, że Sports: Renovations również okaże się przyjemną grą, przy której odetchniemy od codziennych obowiązków.

Sports: Renovations ukazuje sport z bardzo nietypowej perspektywy, co może być sporym atutem tego tytułu. Za produkcję odpowiada studio Goat Gamez, które założone zostało przez Roberta Lewandowskiego oraz wydawcę Movie Games. Nie jest to też pierwsza gra finansowana przez piłkarza. Sports: Renovations zadebiutuje na PC najprawdopodobniej w tym roku, jednak twórcy zaznaczają, że nie są obecnie w stanie sprecyzować dokładnej daty premiery.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze