Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 3 - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Resident Evil 3, czyli kolejny pełnoprawny remake klasycznego horroru, debiutuje już dziś. Gra przypomina RE2 - zmodernizowano więc każdy aspekt rozgrywki i oprawy graficznej, dostosowując produkcję do nowoczesnych standardów.

Gra jest dostępna do kupienia na PC, PS4 i Xbox One. Poniżej oferty w wybranych sklepach.


PC

PS4

Xbox One


Remake Resident Evil 3 to całkowicie odnowiona gra, choć z zachowanym klimatem, lokacjami, bohaterami i fabułą (nie licząc drobnych różnic). Gra powstała na tym samym silniku, co poprzedni remake.

Wydarzenia rozgrywają się w godzinach poprzedzających historię Resident Evil 2 oraz zaraz po nich. Główną bohaterką jest Jill Valentine, członkini S.T.A.R.S. Dziewczyna ucieka z miasta opanowanego przez nieumarłych oraz przed potężnym mutantem Nemezis.

Do gry dołączono też tryb multiplayer o nazwie Resistance. To asymetryczna rozgrywka, w której czterech graczy zmierzy się z piątym. Tzw. Mastermind przyzywa przeciwników na mapie, stawia pułapki, blokuje drzwi, a ponadto może nawet wcielić się w silnego wroga.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze