Skip to main content

Remake The Last of Us potwierdzony przez sklep Sony. Znamy datę premiery, gra trafi na PC

Są też pierwsze szczegóły.

W należącym do Sony sklepie internetowym PlayStation Direct pojawił się remake The Last of Us, a do sieci trafił pierwszy zwiastun tytułu.

Grę już wycofano z oferty, co może oznaczać, że produkcję dodano do katalogu przez pomyłkę. Niewykluczone, że pozycja zostanie oficjalnie zapowiedziana dzisiaj wieczorem na imprezie Summer Game Fest.

Uważnym internautom udało się zachować szczegóły z karty produktu. Z informacji wynika, że remake The Last of Us zadebiutuje 2 września na PS5, a w późniejszym terminie pojawi się na PC.

Opisowi gry w sklepie Sony towarzyszył pierwszy zwiastun projektu. Nagranie można wciąż obejrzeć, ponieważ przechowywane jest na serwerach japońskiej korporacji.

Karta tytułu wskazuje, że pozycja to odnowiona, „wiernie odtworzona” gra, którą wzbogacono o „uwspółcześnione” mechanizmy rozgrywki. W planach poprawione sterowanie, udogodnienia dla graczy z niepełnosprawnościami, a także rozbudowana walka i eksploracja.

Remake zaoferuje treści zarówno z podstawowego tytułu, jak i dodatku Left Behind, którego akcja toczy się przed wydarzeniami z bazowej produkcji.

Zobacz także