Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Demon's Souls na PS4 w ofercie węgierskiego Media Markt

Gra trafi też na starszą konsolę Sony?

W bazie węgierskiego oddziału Media Markt pojawiła się wersja PS4 remake'u Demon's Souls - produkcji, którą do tej pory zapowiedziano tylko na PS5.

Z informacji zamieszczonych na karcie katalogowej wspomnianego sklepu wynika, że tytuł na starszej konsoli Sony miałby pojawić się 19 listopada, a więc tego samego dnia, kiedy na nowej platformie japońskiej firmy.

To nie wszystko: węgierski Media Markt umożliwia składanie zamówień przedpremierowych na produkcję - cenę pozycji ustalono na 29999 forintów, czyli około 373 zł.

Oczywiście nie można wykluczyć, że grę w wersji PS4 dodano do bazy sklepu przez pomyłkę. Na karcie katalogowej widnieje jednak okładka tytułu z oznaczeniem dedykowanym projektom na PlayStation 4, a nie nową konsolę.

Remake Demon's Souls jest produkcją startową PS5 i w Europie ukaże się 19 listopada, a więc w dniu debiutu nadchodzącej platformy od firmy Sony.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze