Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rambo rozpocznie polowanie w CoD Warzone w przyszłym tygodniu

Jednoosobowa armia.

  • Rambo pojawi się w Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War już 20 maja
  • Opublikowano pierwszy teaesr postaci

Activision potwierdziło przypuszczenia graczy - Rambo zmierza do Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War.

Firma opublikowała na Twitterze krótki teaser, w którego końcówce pojawia się bohater słynnych filmów akcji. Postać przygotowuje się do zaatakowania z ukrycia samotnego żołnierza za pomocą ognistej strzały.

W filmie oraz towarzyszącym nagraniu wpisie pojawia się data 20 maja - najprawdopodobniej we wspomnianym dniu Rambo trafi do wymienionych strzelanek. Do tego hasło „Become a war”, co można przetłumaczyć jako „Zostań wojną”.

Nie jest to na razie jasne, ale najpewniej kultowy bohater zawita do produkcji w formie płatnej skórki dla postaci gracza. Deweloperzy odpowiedzialni za rozwój tytułów nie ujawnili na razie dokładnych szczegółów.

Przypomnijmy, że wpisy publikowane przez twórców wskazują, że Rambo nie jest jedyną ikoną filmów akcji z lat 80. ubiegłego wieku, zmierzającą do Warzone i Black Ops Cold War. Niedawno zasugerowano, że do walki o przetrwanie dołączy John McClane ze „Szklanej pułapki”.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze