Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pudełkowe wydanie Baldur's Gate 3 imponuje rozmachem. Larian pokazało edycję Deluxe

Całkiem bogaty zestaw gadżetów.

Studio Larian zapowiedziało oficjalnie Baldur's Gate 3 w wydaniu Deluxe Edition, oferującym nie tylko grę na nośniku fizycznym, ale i bogaty zestaw dodatków oraz gadżetów dla miłośników serii.

Deweloperzy z beligijskiego studia nie kłamali, mówiąc, że czeka ich tydzień ciężkiej pracy. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi, pudełkowe wydanie trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku, ale gracze mogą już składać preordery na wersję PC, PS5 lub Xbox Series X/S. Każda kosztuje 79,99 euro (ok. 350 złotych) i zawiera:

  • Baldur's Gate 3 na nośniku fizycznym (2 płyty na PS5 i 3 na Xbox Series X/S)
  • Oficjalną ścieżką dźwiękową autorstwa Borislava Slavova
  • Dwustronną mapę świata gry (600 x 180 mm)
  • Plakat z łupieżcą umysłu (570 x 690 mm)
  • Kolekcjonerskie pudełko na gry z serii Baldur's Gate
  • 32 naklejki oraz 2 naszywki
Mają rozmach.

Oprócz zestawu fizycznych gadżetów, w edycji Deluxe znajdziemy też wszystkie bonusy z droższego wydania cyfrowego, które wykorzystamy już w samej grze. Mowa więc o zestawie pieśni bardów i obrazów inspirowanych serią Divinity, „torbę poszukiwacza przygód” zawierającą dodatkowe przedmioty przydatne na początku rozgrywki oraz cyfrowy soundtrack, cyfrowy artbook i specjalne karty postaci do wydrukowania.

To jednak nie koniec niespodzianek, bo przed nami jeszcze oficjalna zapowiedź Baldur's Gate 3 na konsolach Xbox Series X/S. Larian Studios potwierdziło wczoraj, że datę premiery poznamy podczas imprezy The Game Awards 2023, która wystartuje już 8 grudnia o godzinie 1:30 czasu polskiego. Aktualnie grę znajdziemy wyłącznie na PC oraz PlayStation 5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Baldur's Gate III

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze