Skip to main content

PS Plus: czerwiec 2019 - pełna oferta: gry już dostępne

Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania.

Przedstawiciele koncernu Sony zaprezentowali pełną listę produkcji, które już od dzisiaj, 4 czerwca 2019 roku, bez dodatkowych opłat mogą pobrać wszyscy zainteresowani abonenci usługi PlayStation Plus.

Na PS4 pojawiło się między innymi się Sonic Mania - platformówka nawiązująca do starszych gier o przygodach niebieskiego jeża. Pozycja oferuje zarówno odświeżone wersje etapów z wcześniejszych części, ale też zupełnie nowe lokacje.

Posiadacze konsoli mogą zapoznać się także z Borderlands: The Handsome Collection, czyli zestawem składającym się z drugiej odsłony cyklu i produkcją o podtytule The Pre-Sequel. Obie są strzelankami z elementami RPG, utrzymanymi w komiksowej oprawie graficznej.

Borderlands: The Handsome Collection to zestaw dwóch gier z DLC

Od 4 czerwca do oferty PS Plus trafiły:

  • Sonic Mania (PS4)
  • Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Jednocześnie zniknęły:

  • What Remains of Edith Finch (PS4)
  • Overcooked (PS4)
Zobacz na YouTube

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Read this next