Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przyjemny „średniak” czy niedoceniona perełka? Sprawdź samemu za 50 złotych

Na Allegro.

Wokół premiery Forspoken na początku zeszłego roku zrobiło się bardzo głośno. Niestety prawdopodobnie nie z powodu jakiego oczekiwali twórcy. Produkcja zyskała przeciętne oceny i zgodnie uznana została za niezłą grę, jednak daleką od oczekiwań, jakie budowali od dawna deweloperzy oraz wydawca.

Czy krytyka była zasłużona? Teraz można to sprawdzić samemu, kupując grę w atrakcyjnie niskiej cenie 49,45 złotych na Allegro. Jest to płytowe wydanie na PlayStation 5, także do uruchomienia gry musimy mieć konsolę wyposażoną w napęd płyt.

W grze wcielamy się w Frey, młodą amerykankę, która nagle zostaje przeniesiona do magicznego świata Athia. Tam, wbrew swojej woli, zostaje okrzyknięta bohaterką, która może przywrócić pokój w krainie rządzonej przez trzy okrutne władczynie. Chcąc znaleźć metodę na powrót do swojego świata, dziewczyna musi wypowiedzieć wojnę despotkom.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze