Skip to main content

Prezent dla gracza na Mikołajki - album Konsole do gier 2.0 z darmową dostawą

A także Legendy gier wideo.

Do 30 listopada 2023 roku można zamawiać dwie książki założonego przez nas wydawnictwa Gamebook z darmową dostawą. To Konsole do gier 2.0 oraz Legendy gier wideo [AUTOPROMOCJA].


Konsole do gier 2.0

To kolekcjonerski album ze zdjęciami niemal wszystkich urządzeń do gier, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne - od Atari, przez wszystkie znane i klasyczne systemy, aż po Nintendo Switch, Xbox Series S/X i PlayStation 5.

Wysokiej jakości fotografie konsol i gadżetów pozwalają zajrzeć do ich wnętrz, a dzięki opisom poznasz ich historie i ciekawostki. Kupując książkę, otrzymujesz aż 312 stron historii gier wideo na grubym, kolorowym papierze oraz w twardej, szytej oprawie i folii zabezpieczającej.


Legendy gier wideo

Dwadzieścia wyjątkowych opowieści o ludziach, dzięki którym gry wyglądają tak jak teraz. Wizjonarzy, pasjonaci, a czasami też szaleńcy - to oni tworzyli pierwsze gry, wymyślali nowe gatunki i wyznaczali kierunek rozwoju branży na dekady.

Dzięki Legendom gier wideo poznasz deweloperów, których życiorysy nadają się na filmowy scenariusz - od Shigeru Miyamoto i Sida Meiera, przez braci Houser, aż po Hideo Kojimę i Neila Druckmanna.

Książka jest napisana dynamicznym językiem, a ponadto ma atrakcyjną formę wizualną - znajdziesz tu osie czasowe, wyszczególnione ciekawostki, mnóstwo zdjęć i rysowane portrety wszystkich omawianych twórców.

Wszystkie nasze książki znajdziesz na stronie www.gamebook.pl

Zobacz także