Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (23.01 - 29.01)

Resident Evil 7, Yakuza 0, Tales of Berseria.

Przed nami najważniejsza premiera stycznia, czyli horror Resident Evil 7. Poza tym szczególne powody do zadowolenia mają posiadacze PS4, otrzymując między innymi Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue czy Yakuzę 0.

Poniedziałek, 23 stycznia

Akcję tytułu osadzono na księżycu Jowisza, Europie. Ava Turing - bohaterka - zostaje tam wysłana, by zbadać stację badawczą, z którą urwał się kontakt. Korzystając z rad i wsparcia sztucznej inteligencji imieniem Tom, musimy przebrnąć przez serię zagadek.

Wtorek, 24 stycznia

Kolekcja obejmie trzy produkcje. Pierwszą będzie Kingdom Hearts HD Dream Drop Distance z 3DS, Kingdom Hearts χ [chi] Back Cover oraz A Fragmentary Passage, stanowiący bezpośrednie podwaliny pod Kingdom Hearts 3.

Fabuła gry skupia się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony, uznanej za zmarłą. Podąża tropem, prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

  • Yakuza 0 (PS4)
    Wersja językowa: angielska

Yakuza 0 przedstawia historie dwóch bohaterów - Kazumy Kiryu i Goro Maijmy. Obracają się w japońskim półświatku, dążąc do własnych celów. Kiryu rozpoczyna wspinaczkę po szczeblach gangsterskiej, a Maijma stara się powrócić w szeregi Yakuzy.

Piątek, 27 stycznia

Digimony, czyli najsłynniejszy „klon” Pokemonów, także mają swoje produkcje RPG. Oto najnowsza odsłona serii, w wykonaniu Bandai Namco.

Tytuł jest kolejną odsłoną serii japońskich gier RPG. Akcję osadzono na fikcyjnym archipelagu Midgard. Wcielimy się w Velvet Crown - 19-letnią dziewczynę, która na co dzień trudni się piractwem.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły