Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (03.08 - 09.08)

Rare Replay, Submerged i inne.

Tydzień targów Gamescom przekłada się na jeszcze wolniejsze tempo premier. Jedyną większą pozycją jest Rare Replay na Xbox One, ale ciekawie zapowiada się także Submerged.

Poniedziałek, 3 sierpnia

Połączenie zawrotnej prędkości z serii Sonic oraz platformowych elementów z Megaman. Studio GalaxyTrail / Strife sfinansowało projekt na Kickstarterze. Miało wyjątkowo skromne potrzeby - jedynie 2 tys. dolarów.

Wtorek, 4 sierpnia

Kolekcja najpopularniejszych gier brytyjskiego studia Rare trafi na Xbox One. W zestawie znajdzie się trzydzieści tytułów - między innymi Battletoads z Nintendo Entertainment System i platformówkę Banjo Kazooi z Nintendo 64. Inne gry to chociażby Kameo czy Perfect Dark z Xbox 360. Wszystkie produkcje z kolekcji zaoferują osiągnięcia - w sumie gracze będą mogli zdobyć 10 tys. punktów Gamerscore. Twórcy zadbali też o informacyjne filmy dokumentalne oraz o możliwość przewijania akcji w niektórych pozycjach - zgodnie z Replay w tytule.

Cover image for YouTube videoRare Replay E3 Announce Trailer
  • Submerged (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Fabuła koncentruje się na rodzeństwie: Miku i Taku. Starsza dziewczyna - Miku - musi znaleźć bezpieczne miejsce dla swojego chorego brata, dbając także o pozyskiwanie surowców. Wraz z postępami w rozgrywce poznamy sekrety tajemniczego, zalanego miasta i jego przeszłość, a także historię samych bohaterów. Do dyspozycji mamy wyłącznie małą łódkę i lunetę.

Środa, 5 sierpnia

Klasyczna strzelanka, rozgrywająca się w proceduralnie generowanym, otwartym świecie. Podstawowe założenia popularnego ostatnio gatunku roguelike to właśnie losowe generowane poziomy oraz konieczność rozpoczynania nowej gry po każdej śmierci.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze