Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (13.02 - 19.02)

For Honor, Sniper Elite 4, Realpolitiks.

Nadchodzący tydzień podkreślony jest debiutem For Honor, choć są także atrakcje dla miłośników strzelania i skradania, czyli Sniper Elite 4.

Wtorek, 14 lutego

  • MX Nitro (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Gra w założeniach przypomina nieco popularne Trials od Ubisoftu, z 40 trasami na całym świecie, karierą, asychroniczym trybem wieloosobowym, szalonymi trickami czy... potyczkami z bossami.

  • Sniper Elite 4 (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Snajperska produkcja zaoferuje znacznie większy teren działań. Twórcy obiecują, że nawet najmniejszy poziom będzie trzy razy obszerniejszy od największej mapy z poprzedniej odsłony.

  • For Honor (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Podstawowym elementem For Honor są zmagania wojowników z przeszłości - rycerzy, samurajów oraz wikingów. To niecodzienne połączenie pozwoliło twórcom na wprowadzenie różnorodnych stylów walki.

Środa, 15 lutego

„Hidden Folks jest jak »Gdzie jest Wally?«, ale czarno-białe i interaktywne”. Gracz poszukuje określonych postaci na przygotowanych mapach, ale pomoże sobie otwieraniem drzwi, ścinaniem krzaków czy wciskaniem przycisków.

Czwartek, 16 lutego

Tytuł przypomina nieco Europa Universalis, gdyby całość uprościć, przenieść akcję w czasy współczesne i postawić większy nacisk na politykę, nie na wojnę. Krajem kierujemy też w przyszłości, więc w końcu okaże się, czy Polska może pobić kosmos.

Piątek, 17 lutego

Strategiczna produkcja z elementami RPG i akcją w uniwersum słynnego anime. Tworzymy własną postać i bierzemy udział w wielkich bitwach.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze