Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (09.10 - 15.10)

Śródziemie: Cień Wojny, The Evil Within 2, inne.

Październik nie zwalnia tempa. Po Forza Motorsport 7 w ubiegłym tygodniu czas na kolejne dwa hity: Śródziemie: Cień Wojny oraz The Evil Within 2. Do tego standardowa porcja mniejszych tytułów.

Wtorek, 10 października

Jak na studio 4A Games przystało, akcja toczy się w Rosji, a sytuację obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Ludzkość po nagłych zmiana klimatycznych żyje teraz podczas niekończącej się zimy. Tylko na Oculus Rift.

Powrót popularnej strzelanki z automatów, po 25 latach. Akcję obserwujemy z góry, rozprawiając się z nadlatującym z góry przeciwnikiem.

W produkcji gracze ponownie wcielą się w Taliona - gondorskiego strażnika dzielącego ciało z elfim duchem Kelebrimborem. Bohaterowie rzucą wyzwanie Sauronowi, którego postarają się pokonać używając nowego Pierścienia Władzy (Recenzja).

Piątek, 13 października

  • Dungeons 3 (PC, PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

W Dungeons 3 ponownie wcielimy się w „tego złego”, w konwencji strategii czasu rzeczywistego rozbudowując podziemną pieczarę i rozprawiając się z atakującymi nas herosami z powierzchni.

Akcję obserwujemy w perspektywie FPP, walczymy z wrogami w zamkniętych lokacjach i wypełniamy określone zadania: wysadzamy bramy, uruchamiamy windy i eliminujemy ochronę przeciwlotniczą, by na końcu czekać na ewakuację.

Podczas zabawy spotkamy nowych wrogów, pojawi się także parę niedostępnych w poprzedniej części gadżetów. Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z survival horrorem łączącym akcję, wysoki poziom trudności i skradanie.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze