Skip to main content

Premierowy zwiastun Shadow of the Erdtree pokazuje nowe lokacje i wrogów

Premiera już jutro.

Już jutro odbędzie się premiera Shadow of the Erdtree, czyli wyczekiwanego dodatku do gry Elden Ring od studia From Software. Z tej okazji wydawca Bandai Namco opublikował finalny zwiastun rozszerzenia, pozwalający rzucić okiem na lokacje, jakie odwiedzimy oraz przeciwników, którzy staną na naszej drodze.

Bądź świadkiem narodzin Boga. Nadejścia władcy. Oraz szaleństwa, o którym lepiej zapomnieć. W tym opuszczonym miejscu musi polać się krew” - możemy przeczytać w opisie materiału. Sam zwiastun wzbogacony został narracją od postaci niezależnych, które najwyraźniej spotkamy podczas swojej podróży po Królestwie Cienia.

Oprócz tego oczywiście trailer pozwala rzucić okiem na lokacje, jakie przyjdzie nam zwiedzić podczas zabawy, a także wrogów, których spotkamy na swojej drodze. Biorąc pod uwagę rozmiar i szczegółowy design niektórych widocznych na filmie potworów, można domniemać, że będą to bossowie, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Zobacz na YouTube

Przypomnijmy, że w dodatek Shadow of the Erdtree będzie można zagrać już od północy z czwartku na piątek na konsolach oraz od piątkowego południa na PC. Odblokowanie rozszerzenia poprzedzi trzygodzinna przerwa techniczna, w czasie której rozgrywka online będzie niedostępna - twórcy muszą odpowiednio przygotować serwery gry.

Samo rozszerzenie zabiera nas do całkowicie nowego obszaru, znanego jako Królestwo Cienia. Gracze udają się tam wraz z grupą wyznawców zaginionego bóstwa Miquelli Łagodnego, a celem jest oczywiście jego odnalezienie. Rozszerzenie wprowadza do gry ponad setkę nowych przedmiotów oraz 10 unikalnych bossów. Najnowsze dzieło FromSoftware zdołało już zachwycić recenzentów, którzy przyznali DLC bardzo wysokie noty.

Zobacz także