Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje kolejny film „Super Mario Bros”. Nintendo podało już datę premiery

Nowa „lekka i zabawna historia”.

Nintendo rozwiało ostatnie wątpliwości w temacie drugiej części filmu „Super Mario Bros”. Firma potwierdziła, że wąsaty hydraulik i reszta ekipy doczekają się nowej przygody. Jest już nawet data premiery.

Oficjalna zapowiedź była dosyć skromna i zmieściła się we wpisie na platformie X, ale padł w niej jeden z najważniejszych konkretów. „Obecnie tworzymy nowy film animowany w uniwersum Super Mario Bros. Premiera tego filmu w kinach planowana jest na 3 kwietnia 2026 roku w Stanach Zjednoczonych i na wielu innych rynkach” - czytamy w ogłoszeniu, pod którym podpisał się Shigeru Miyamoto - producent pierwszej części.

Poinformujemy was o szczegółach, gdy tylko będziemy gotowi się nimi podzielić” - czytamy dalej. „Także i tym razem pracownicy Illumination i Nintendo działają razem. Myślimy o kolejnym rozszerzeniu świata Mario, z lekką i zabawną historią. Mamy nadzieję, że nie będziecie mogli się jej doczekać!

Widowisko z zeszłego roku szybko stała się hitem.Zobacz na YouTube

Jak przyznał sam Miyamoto, więcej szczegółów otrzymamy niebawem. Najczęściej zadawane przez widzów pytanie będzie najpewniej dotyczyło obsady, a konkretnie powrotu do swoich ról Chrisa Pratta i Jacka Blacka. Biorąc pod uwagę rekordowe wyniki pierwszej części, rezygnacja z tych i wielu innych znanych nazwisk nie byłaby najrozsądniejszym pomysłem.

Przypomnijmy, że „Super Mario Bros” zyskała miano najbardziej kasowej ekranizacji gry wideo w historii amerykańskiego rynku, pokonując niemniej udaną produkcję „Sonic. Szybki jak błyskawica 2”. Warto zauważyć, że Nintendo nie nazywa filmu oficjalnym sequelem, więc możliwe, że otrzymamy widowisko poświęcone innym postaciom lub historii z Grzybowego Królestwa.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze