Skip to main content

Polskie wydanie pudełkowe Assetto Corsa z dodatkowymi autami

Do wyczerpania zapasów.

Polski dystrybutor wyścigowego Assetto Corsa - firma Techland - poinformował, że premierowy nakład produkcji wzbogacony zostanie w naszym kraju o Prestige Pack, z dziewięcioma dodatkowymi autami.

Oferta obowiązuje do „wyczerpania zapasów” i przeznaczona jest także dla osób decydujących się na zamówienie gry przed debiutem.

Pudełkowe Assetto Corsa ukaże się w Polsce już 3 czerwca, na PlayStation 4 i Xbox One. Cenę ustalono na 220 zł.

Prestige Pack to wybór modeli z garażu redaktora Eurogamer.pl, czyli Audi A1 S1, Audi R8 V10 Plus, BMW M4 Coupe, Corvette C7 Stingray, Ferrari 488 GTB, Ford Mustang 2015, Lamborghini Gallardo Superleggera, Nissan GT-R Nismo 2015 i Toyota GT86.

Według pierwotnych założeń, produkcja studia Kunos Simulazioni miała zadebiutować na konsolach już 22 kwietnia, ale zdecydowano się na opóźnienie - w celu dopracowania szczegółów.

Posiadacze sprzętu Sony i Microsoftu w dniu debiutu otrzymają wszystkie dodatki DLC, wydane dotychczas na PC w ramach zestawów „Dream Pack”.

Łącznie w grze znajdziemy więc ponad 90 samochodów, 27 tras na słynnych torach, a także kilka trybów rozgrywki, dla pojedynczego gracza i w sieci.

Zobacz na YouTube

Zobacz także