Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsolowe wydania symulatora Assetto Corsa ponownie opóźnione

Premiera w sierpniu.

Firma wydawnicza 505 Games poinformowała, że w porozumieniu ze studiem Kunos Simulazioni zdecydowano się ponownie opóźnić premierę konsolowego wydania Assetto Corsa.

Symulator wyścigów miał pierwotnie zadebiutować na PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w kwietniu, lecz plany zmieniono wkrótce po zapowiedzi - na czerwiec. Teraz datę premiery w Europie ustalono na 26 sierpnia.

Nie podano żadnych przyczyn podjęcia takiej decyzji.

Produkcja opuściła program Early Access na Steamie ponad rok temu. Oferuje realistyczne i zaawansowane wyścigi samochodów na torach na całym świecie.

Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One w dniu debiutu otrzymają wszystkie dodatki DLC, wydawane w ramach zestawów „Dream Pack”. Przyszłe aktualizacje publikowane będą już jednocześnie z komputerami osobistymi.

Premierowy, pudełkowy nakład produkcji wzbogacony zostanie w naszym kraju o Prestige Pack, z dziewięcioma dodatkowymi autami.

Łącznie w grze znajdziemy więc ponad 90 samochodów, 27 tras na słynnych torach, a także kilka trybów rozgrywki, dla pojedynczego gracza i w sieci.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze