Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski symulator koszenia trawników pozwoli używać kosiarek i kos spalinowych

Aktualizacja: oficjalna zapowiedź i zwiastun.

Aktualizacja (28.02): Hydra Games oficjalnie zapowiedziało grę, a także opublikowało zwiastun projektu. Poinformowano także, że symulator koszenia trawników ukaże się w czwartym kwartale 2020 roku na PC.


Aktualizacja: Zwiastun Mowing Simulator usunięto, co może oznaczać, że trailer gry i informacje o projekcie ujawniono przedwcześnie.


Oryginalna wiadomość (15.02): Warszawskie Hydra Games zapowiedziało Mowing Simulator - symulator koszenia trawników od studia Blinckclick Games z Krakowa. Premiera na początku 2021 roku na PC.

W produkcji wcielimy się we właściciela firmy ogrodniczej i zajmiemy się - jak sugeruje nazwa - strzyżeniem trawy. Do naszej dyspozycji twórcy oddadzą szereg zróżnicowanych narzędzi specjalistycznych, w tym kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki i traktory.

Oczywiście kosząc trawniki trzeba będzie uważać na różnorodne przeszkody. Wśród tych ostatnich znajdą się nie tylko kamienie, ale również baseny, przy czym pojawi się możliwość naprawiania uszkodzonych maszyn.

Za każdy wypielęgnowany ogród otrzymamy wynagrodzenie, aczkolwiek na wysokość ostatecznej wypłaty wpłyną różne czynniki - jeżeli na przykład przez nieuwagę zetniemy kwiaty, dostaniemy nieco mniej pieniędzy.

W grze skosimy trawnik przed Białym Domem

Zarobioną gotówkę przeznaczymy zarówno na wspomniane naprawy maszyn, jak i zakup nowych. Nie zabraknie możliwości modyfikowania już posiadanego sprzętu - wdrożone zmiany poprawią osiągi danego urządzenia.

Skosimy trawniki na terenie parków, pól golfowych i tradycyjnych podwórek. W planach jednak także mniej standardowe plansze - trafimy między innymi w okolice wiaduktów, na dachy wieżowców i do ogrodów w paryskim Wersalu. Odwiedzimy nawet plac przed Białym Domem.

Źródło: Interia

Następnie: Nowe informacje o Godfall na PS5 "wkrótce". Wraz z pokazem konsoli?

Tagi

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze