Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski horror Unholy w nowym zwiastunie. Gra jednak trafi na konsole

Mroczne maski i znikające dzieci.

Polskie studio Duality Games zaprezentowało krótki i mroczny zwiastun swojego nowego horroru psychologicznego Unholy. Dowiedzieliśmy się również, że gra trafi na konsole nowej generacji, choć wcześniej twórcy mówili tylko o PC.

Unholy to pierwszoosobowy horror łączący elementy skradania i strzelania wraz z „głęboką, mroczną fabułą i unikalną rozgrywką”. Ważnym elementem gry będą pokazane w zwiastunie maski, które - w zależności od rodzaju - pozwolą walczyć, mylić wrogów lub infiltrować ich szeregi.

Tytuł zabierze nas do dwóch równoległych światów, z których jednym będzie niewielkie miasteczko w Europie Wschodniej, a drugim tytułowe Unholy. Głównym zadaniem protagonistki będzie uratowanie zaginionego dziecka z rąk bezlitosnych i groteskowych kapłanów, a pomogą jej w tym wspomniane już maski.

Twórcy nie podali jeszcze konkretnej daty premiery gry, powinna ona jednak zadebiutować w 2023 roku. Trafi na PC i - jak informuje zwiastun - również na PS5 i Xbox Series X/S.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze