Skip to main content

Polski hit o bobrach sprzedał się już w nakładzie 750 tys. sztuk

Jest też duża aktualizacja.

Polskie studio Mechanistry chwali się, że sympatyczna strategia ekonomiczna Timberborn sprzedała się w nakładzie przekraczającym 750 tysięcy egzemplarzy. Dane podano przy okazji publikacji dużej aktualizacji.

Tytuł o przygodach bobrów w postapokaliptycznym świecie ukazał się niemal równo rok temu. „W ramach świętowania właśnie dodaliśmy do gry pokaźną Aktualizację nr 2. Pod tą odkrywczą nazwą kryje się wprowadzenie do gry zmechanizowanych bobrów, baterii grawitacyjnych, ciężkich maszyn ziemnych do terraformacji i innych cudów” - czytamy w informacji prasowej.

Nowości podsumowuje powyższy trailer. Golemy - robo bobry - mogą przejąć część obowiązków „prawdziwych” podopiecznych. Ważniejsza będzie zapewne możliwość modyfikowania terenu, ponieważ współgra ściśle z fizyką wodą oraz systemem pionowej architektury, podstawowymi elementami Timberborn już od dnia premiery.

Do tego nieco mniej mile widziane innowacje. Negatywne efekty to między innymi kontuzje pracownicze i połamane zęby, które wyleczymy za pomocą leżanki czy ostrzałki do zębów. Są też zmiany w balansie rozgrywki, w tym odświeżona mechanika bobrobytu.

Zobacz także