Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pobierz darmowy ebook „Wszystkie skarby ATARI”

Wzlot i upadek legendarnej firmy.

Historia Atari przypomina klasyczne baśnie. Lata 70. oraz początek następnej dekady to epoka triumfów. Atari wykreowało i zdominowało rodzący się rynek gier wideo, a przypominające japońską górę Fuji logo było gwarancją najwyżej jakości.

Potem nastały lata 80. i gigant musiał poradzić sobie z depczącymi po piętach konkurentami - tak na polu konsol, jak i komputerów domowych. Opowieść nie ma happy endu.

W nigdy niepublikowanym ebooku „Wszystkie skarby ATARI” Bartłomiej Kluska opisuje wzlot i upadek legendarnej firmy, a przy tym wspomina cudowne gry, które trwale wpisały się w historię branży.

Jak pobrać ebooka?

Wejdź na stronę www.ksiazkakonsole.pl i zapisz się na listę oczekujących na właśnie zapowiedzianą książkę „Konsole do gier 2.0”. Ebooka otrzymasz na skrzynkę e-mail w formacie PDF i EPUB.

Dzięki zapisaniu się na listę, otrzymasz również jako pierwszy informację o dacie premiery, starcie sprzedaży oraz ciekawostki z procesu wydawniczego. Wydawcą książki jest Gamebook - małe wydawnictwo założone przez Zbigniewa Jankowskiego, redaktora naczelnego i wydawcę Eurogamer.pl.

Co w środku ebooka?

„Czy to Nolan Bushnell wymyślił gry wideo? Wcześniej termin ten tak naprawdę nie miał żadnego zastosowania, bo gry były wyłącznie komputerowe i dostępne dla garstki szczęściarzy, głównie naukowców oraz studentów...” - fragment ebooka, a poniżej przykładowe strony.

Przykładowe strony ebooka „Wszystkie skarby ATARI”

Co to za książka?

„Konsole do gier 2.0” to album z unikatowymi zdjęciami niemal wszystkich konsol do gier, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne. Wśród nich również znane i lubiane w Polsce mikrokomputery!

Zajrzyj do wnętrza konsol i gadżetów, poznaj ciekawostki, dane techniczne i rys historyczny. Wszystko na grubym, kolorowym papierze, w twardej, kolekcjonerskiej oprawie i w atrakcyjnej cenie.

Więcej na www.ksiazkakonsole.pl

„Konsole do gier 2.0” ukaże się w polskim przekładzie jesienią

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze