Skip to main content

Pobierz darmowy ebook „Ludzie, którzy stworzyli Tomb Raider”

Początek i koniec Lary Croft.

Fascynująca opowieść o ludziach, którzy rozpoczęli pracę w Core Design i stworzyli pierwszego Tomb Raidera. Jeden z członków zespołu był odpowiedzialny za narysowanie postaci Lary Croft i jako jedyny z firmy odszedł tuż przed tym, gdy na konta twórców zaczęły spływać potężne pieniądze.

Poznaj kulisy powstania kultowej gry, wspomnienia ludzi, którzy byli naocznymi świadkami, ale też dowiedz się, dlaczego tak znakomita marka ostatecznie została odebrana studiu, które ją stworzyło.

Jak pobrać ebooka?

Wejdź na stronę www.legendygier.pl i zapisz się na listę oczekujących na zapowiedzianą przez nas książkę „Legendy gier wideo”. Ebooka otrzymasz na skrzynkę e-mail w formacie PDF lub EPUB, a przy okazji otrzymasz informację o książce.

Każda osoba, która zapisze się na listę oczekujących, otrzyma aż dwa ebooki: opisaną powyżej historię Tomb Raider, a także ebook „Bajtek. Legenda” - o narodzinach i upadku kultowego czasopisma.

Co w środku ebooka?

„Gdy Tomb Raider było tylko prototypowym etapem z szarymi wielokątami, artyści za biurkami nie wiedzieli jeszcze, że tworzą największą gwiazdę gier wideo w historii, i że nigdy później żadna bohaterka i żaden bohater nie osiągną choćby zbliżonej popularności i statusu. Są ludzie, którzy byli wtedy w środku firmy i widzieli to wszystko, można powiedzieć, na własne oczy.¨

Przykładowe strony ebooka „Ludzie, którzy stworzyli Tomb Raider”

Co to za książka?

Książkę „Legendy gier wideo” zapowiedzieliśmy dwa tygodnie temu. To 20 opowieści o najwybitniejszych twórcach w historii gier. Spis treści i bohaterów książki poznasz tutaj. Autorem jest uznany dziennikarz i autor licznych książek Bartłomiej Kluska, a opiekę redakcyjną sprawuje redaktor naczelny serwisu Eurogamer.pl - Zbigniew Jankowski.

Więcej na www.legendygier.pl.

Read this next