Skip to main content

PlayStation VR 2 z pierwszym opóźnionym tytułem

Podano nowy termin.

Dark Pictures: Switchback VR nie zadebiutuje wraz z premierą gogli PlayStation VR 2. Twórcy tłumaczą swoją decyzję „chęcią dopracowania tytułu”.

Studio Supermassive Games poinformowało o przesunięciu premiery Dark Pictures: Switchback VR na 16 marca 2023 roku. Produkcja miała pierwotnie zadebiutować wraz z zestawem PS VR 2, czyli 22 lutego. Twórcom zależy jednak na możliwie najbardziej dopracowanym produkcie.

Naszym celem było wydanie gry wraz z premierą PS VR 2, ale jednocześnie bardzo chcemy zaoferować graczom najbardziej dopieszczone i jednocześnie przerażające doświadczenie” - czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Z tego powodu zadecydowaliśmy o przesunięciu premiery gry na 16 marca 2023 roku. Dziękujemy wam wszystkim za cierpliwość - to naprawdę wiele dla nas znaczy”.

Przypomnijmy, że Dark Pictures: Switchback to „strzelanka na szynach” osadzona w mrocznym uniwersum cyklu The Dark Pictures. W grze skupiamy się na przemierzaniu koszmarnych lokacji i walce z przeciwnikami, a wszystko to z pomocą mknącego po szynach wagonika.

To pierwszy opóźniony tytuł zmierzający na zestaw PS VR 2. Zgodnie z opublikowaną niedawno listą, gogle wirtualnej rzeczywistości otrzymają na premierę 36 gier. Znajdziemy wśród nich między innymi Horizon: Call of the Mountain, taneczną grę Synth Riders i strzelankę Pavlov. Jak już wspomnieliśmy, urządzenie zadebiutuje 22 lutego w cenie 2999 złotych.

Zobacz także