Skip to main content

PlayStation Stars ze szczegółami. Tak wyglądają nagrody w programie lojalnościowym

Modele do oglądania w galerii.

Sony opowiedziało nieco więcej o PlayStation Stars, a więc ujawnionym w lipcu programie lojalnościowym dla graczy PlayStation. Zobaczyliśmy pierwsze cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, które będzie można zdobyć i dodać do galerii.

Przypomnijmy, że w ramach PS Stars, gracze będą podejmować się różnych wyzwań, by zdobyć specjalne punkty, za które kupią środki na koncie PSN i wybrane produkty z PS Store. Otrzymają też wspomniane cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie i właśnie te bonusy pokazano na prezentacji.

Pokaz przykładów zaczyna się dokładnie w połowie powyższego materiału. To małpa z Ape Escape 2, Sony ChordMachine (boombox i syntezator w jednym), PS3, kocie maskotki Sony, PocketStation (dziadek PSP) i Polygon Man (postać z dawnych reklam Sony).

Wspomniane przedmioty to modele, które będzie można oglądać na wirtualnej ekspozycji w PlayStation App, a także wyróżnić na profilu PSN, by były widoczne dla przyjaciół.

Nagrody otrzymamy za wypełnianie kampanii, które według Sony będą „zabawne, zachwycające i czasami wymagające”. Podano przykład pierwszej kampanii o nazwie „Hit Play/1994”, w której nagrody otrzymają uczestnicy, którzy poprawnie uruchomią gry pasujące do wskazówek związanych z piosenkami.

PlayStation Stars ruszy najpierw w PlayStation App, ale potem będzie dostępne z poziomu konsoli. Premiera programu lojalnościowego jeszcze w tym miesiącu, ale tylko w Azji. Do Europy trafi „w późniejszym terminie”.

Zobacz także