Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation podsumowuje rok - gracze mogą sprawdzić własne statystyki

Oraz zdobyć nagrodę.

  • Uruchomiono witrynę, która pozwala posiadaczom PS4 i PS5 sprawdzić statystyki za 2020 rok
  • Gracze poznają liczbę uruchomionych gier, czas rozgrywki i nie tylko
  • Wygenerowanie strony z podsumowaniem nagradzane jest darmowym motywem

Sony udostępniło stronę internetową, która umożliwia graczom sprawdzenie statystyk dotyczących używania konsol PlayStation w 2020 roku - zarówno PS4, jak i PS5.

Witryna przedstawia informacje o między innymi o liczbie gier uruchomionych w minionych dwunastu miesiącach, liczbie godzin i dni spędzonych na rozgrywce (ze wskazaniem ulubionej pory dnia).

Serwis ujawnia również, z jakim gatunkiem produkcji użytkownik bawił się najdłużej. Do tego suma zdobytych w ubiegłym roku trofeów i ogólne statystyki związane z niektórymi pozycjami - przykładowo można się dowiedzieć, że wszyscy nabywcy The Last of Us 2 grali w tytuł łącznie przez 200 milionów godzin.

Wygenerowanie strony ze statystykami nagradzane jest darmowym motywem dla PS4. Z narzędzia można jednak skorzystać, jeżeli w 2020 roku używaliśmy konsol Sony przez co najmniej dziesięć godzin. Sama witryna będzie dostępna tylko do 2 marca.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze