Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation każe czekać na czwartek. Tajemniczy teaser sugeruje pokaz

Sony może szykować mocne ogłoszenia.

Na japońskim Twitterze/X PlayStation pojawił się tajemniczy i krótki teaser, który wyraźnie sugeruje, że powinniśmy wypatrywać przyszłego czwartku. Możliwe, że Sony szykuje nowy pokaz gier, na który czekali fani.

Ostatnie wydarzenia z serii State of Play dla wielu mogły okazać się pewnym rozczarowaniem, ponieważ skupiały się głównie na tytulach, które juz znamy. Producent PS5 zdaje się też trzymać wiele swoich planów wydawniczych na przyszły rok w ścisłej tajemnicy. Fani japońskiej konsoli cały czas liczą na szerszą prezentację nadchodzących produkcji i wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym tygodniu wydarzenie tego typu może mieć miejsce.

Krótka zajawka składa się wyłącznie z symboli reprezentujących przyciski geometryczne kontrolerów PlayStation przyozdobionych ręcznie narysowaną koroną. Po chwili u dołu ekranu pojawia się data wskazująca na najbliższy czwartek. Przekaz zdaje się mówić „23 listopada udowodnimy, że PlayStation jest królem branży gier”.

Choć wspomniana korona może być zwykłą ozdobą bez głębszego znaczenia, to nieco bardziej prawdopodobne jest, że Sony zamierza urządzić spektakularny pokaz, podczas którego zobaczymy kilka mocnych produkcji, jakie zmierzają na PS5. Emisja transmisji tego typu dwa tygodnie przed galą The Game Awards również może wskazywać na to, że Japończycy chcą pokazać coś więcej.

O ile masowe imprezy zdają się być idealnym miejscem na ogłoszenia nowych tytułów, o tyle rynkowa pozycja PlayStation sprawia, że Sony dość pewnie czuje się w pomijaniu tego typu wydarzeń i woli pokazywać swoje produkcje z dala od tłumów i tytułów konkurencji. Cokolwiek Sony szykuje na czwartek, warto odnotować tę datę w kalendarzu, zwłaszcza jeśli głodni jesteśmy gorących zapowiedzi.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze