Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation 5 dawno nie było tak tanie. Sprawdź ofertę na odchudzoną konsolę z kontrolerem

W wersji Slim.

Jeśli od dłuższego czasu rozważacie inwestycję w konsolę najnowszej generacji, teraz jest ku temu świetna okazja. Odchudzony model PlayStation 5 w zestawie kontrolerem jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

W ofercie sklepu Media Markt znajdziemy dziś konsolę PS5 w cenie zaledwie 2199 zł. To jedna z najlepszych propozycji na rynku, o ile oczywiście zależy nam na samej konsoli bez dodatkowego wejścia na płyty. W tej wersji urządzenia uruchomimy wyłącznie gry w wydaniu cyfrowym.

PlayStation 5 to najpopularniejsza obecnie konsola na rynku, umożliwiająca ogrywanie najnowszych gier. Katalog dostępnych produkcji poszerzany jest o tytuły eksluzywne od Sony, których w dniu premiery nie znajdziemy na urządzeniach konkurencji. W zestawie otrzymujemy też kontroler DualSense, który wyposażony został m.in. w haptyczne silniki wibracji oraz regulowany opór spustów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze