Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pillars of Eternity oraz Cities: Skylines trafią na PS4 i Xbox One

W sierpniu.

Paradox Interactive potwierdziło, że Pillars of Eternity oraz Cities: Skylines trafią na PS4 jeszcze w sierpniu. Pierwszy tytuł doczeka się także premiery na Xbox One.

Ta pierwsza produkcja - ceniona gra RPG od Obsidian Entertainment - ukaże się 29 sierpnia na PS4 i Xbox One jako Pillars of Eternity: Complete Edition. Zbiorcze wydanie obejmie podstawowy tytuł oraz dwa rozdziały dodatku The White March.

Strategia Cities: Skylines debiutowała na konsoli Microsoftu już w kwietniu tego roku. Teraz mowa więc o odsłonie PlayStation 4. Nowa konwersja ukaże się 15 sierpnia, w zestawie obejmującym także rozszerzenie After Dark.

Za konwersję Pillars of Eternity odpowiada studio Paradox Arctic. Przygotowano nowy interfejs oraz przeprojektowano sterowanie - wszystko to oczywiście z myślą o grze na padzie i na dużym ekranie telewizora.

W przypadku Cities: Skylines studio Tantalus Media większość potrzebnych prac przeprowadziło już wcześniej, za sprawą wydanej 21 kwietnia wersji Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze