Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy materiał wideo z konsolowej wersji The Elder Scrolls Online

Oraz kilka nowych informacji.

Bethesda zaprezentowała wczoraj pierwsze ujęcia z konsolowej wersji The Elder Scrolls Online.

Materiał pochodzi z pokazu w serwisie Twitch i obarczony jest dodatkową kompresją YouTube, więc jakość grafiki nie reprezentuje tego, co zobaczymy ostatecznie na PlayStation 4 i Xbox One.

Cover image for YouTube videoElder Scrolls Online - First Console Gameplay Footage - Eurogamer

Twórcy ogłosili także, że planują konsolowe testy wersji beta, które powinny rozpocząć się w okolicach kwietnia.

Podczas prezentacji na Twitchu poruszono wiele innych tematów, ujawniając także nowe informacje na temat wersji Tamriel Unlimited. W grze pojawi się między innymi drzewko umiejętności kryminalisty, oferujące opcję kradzieży już na samym początku zabawy.

Czat głosowy na konsolach będzie działał na bazie naszego najbliższego otoczenia. Bez względu na lokacje porozmawiamy z osobami w naszej grupie i gildii. Nic nie stanie na przeszkodzie, by wyciszyć głosy innych graczy.

Wbudowany sklep otrzyma nazwę Crown Store. Na wirtualnych półkach znajdziemy kostiumy, wierzchowce, mikstury lecznicze i DLC z nowymi zadaniami, historiami i przygodami. Wszystkie przedmioty będzie jednak można odblokować także w grze, bez płacenia.

W planach jest możliwość przeniesienia postaci z PC na konsole, ale nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie. Każda platforma otrzyma własne serwery, a zabawa pomiędzy systemami nie będzie możliwa.

Przypomnijmy: The Elder Scrolls Online ukaże się 9 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra nie będzie już wymagała opłacenia miesięcznego abonamentu, a jedynie zakupu podstawowej wersji. Posiadacze PC dostaną pozbawioną subskrypcji edycję Tamriel Unlimited wcześniej, bo już 17 marca.

Poniżej szczegóły na temat bonusów dla osób opłacających abonament oraz dla powracających graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Elder Scrolls Online

PS5, Xbox Series X/S, PC, Mac

Oczekiwanie na obraz okładki
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze