Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze spojrzenie na 2. sezon „Squid Game”. Netflix pokazał krótki zwiastun

Potwierdzono też termin premiery.

Netflix zaprezentował fanom serialu „Squid Game” krótkie spojrzenie na wyczekiwany drugi sezon. Jednocześnie firma potwierdziła termin premiery, o którym do tej pory mówiło się wyłącznie za kulisami.

Przedstawiamy pierwsze spojrzenie na drugi sezon Squid Game. Premiera w tym roku” - czytamy w krótkim wpisie na platformie X, który powoli dobija do miliona wyświetleń. Do tekstu załączono 17-sekundowy zwiastun z dobrze znaną postacią. Zgodnie z zapowiedziami, w rolę Gi-huna Seonga ponownie wcieli się wielokrotnie nagradzany Jung-Jae Lee.

O drugim sezonie wciąż nie wiadomo wiele więcej oprócz tego, że będzie bezpośrednim rozwinięciem opowieści, która podbiła serca milionów widzów w 2021 roku. Netflix zdradził już, że na ekranie zobaczymy tajemniczego Front Manta, granego przez Lee Byung-huna oraz Wi Ha-Jun w roli detektywa Hwang Jun-ho. Debiut w obsadzie zaliczą natomiast Yim Si-wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon i Yang Dong-geun.

Pierwszy sezon „Squid Game” opowiedział o grupie „szczęśliwców”, którzy otrzymali zaproszenie do zabawy, w której wygrać mogą znaczną sumę pieniędzy, jeśli tylko zdołają pokonać rywali w serii dziecięcych gier i zabaw. Pozornie proste zadanie okazuje się nieść ogromne ryzyko, ponieważ przegrana oznacza śmierć uczestnika.

Produkcja okazała się ogromnym sukcesem, osiągając rekordowe wyniki popularności nie tylko wśród seriali Netflixa. Firma szybko podjęła więc decyzję o wykreowaniu całego uniwersum, dodając do pakietu reality-show na wzór oryginału. Na szczęście obyło się bez zabijania uczestników, ale warunki i tak były dalekie od przyjemnych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze