Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze kadry z serialu „Fallout”. Tak prezentują się ghoule i pancerz wspomagany

Tym razem oficjalnie.

Amazon rozpoczyna powoli oficjalną kampanię marketingową serialu „Fallout”, opartego na popularnej serii RPG-ów od Bethesdy. Po ujawnieniu daty premiery, w końcu przyszła pora na pierwsze kadry z serialu.

Warto zaznaczyć, że mowa o oficjalnych ujęciach promocyjnych, a nie zdjęciach robionych przez fanów zza kulis produkcji, które pojawiały się w sieci już od dawna. W końcu możemy zobaczyć, jak Amazon poradził sobie z przeniesiem na ekrany najbardziej kultowych elementów serii.

Na zdjęciach widzimy więc potężny pancerz wspomagany w pełnej okazałości i ubranych w charakterystyczne niebieskie kombinezony mieszkańców Krypty 33. Jest też ujęcie na imponujący sprzęt Bractwa Stali, a także ghoul w kowbojskim kapeluszu, który wydaje się jednak nieco zbyt gładki, jak na postapokaliptyczne warunki.

Źródło: Vanity.

Czujni fani wyłapią zapewne, że niektóre ze scen już gdzieś wcześniej widzieli. I bardzo słusznie, bo dostaliśmy pakiet zdjęć, z których zmontowano zwiastun przedstawiony na sekretnym pokazie we wrześniu. Bardzo możliwe, że oficjalna wersja materiału także zostanie wkrótce opublikowana.

Przypomnijmy, że zgodnie z niedawną zapowiedzią, serial „Fallout” zadebiutuje w katalogu Amazon Prime Video już 12 kwietnia 2024 roku. Co prawda akcja produkcji rozegra się w uniwersum znanym z gier, ale Amazon przygotował całkowicie nową historię. Za reżyserię odpowiadają twórcy serialu Westworld, czyli Jonathan Nonal, Lisa Joy oraz Athena Wickham. Nad postępami prac czuwają również licencjodawcy z Bethesdy - Todd Howard oraz James Altman.

Chodzi bardziej o zrobienie czegoś nowego w tym świecie. Nie o powtarzanie fabuły gry, tylko wybranie miejsca na mapie, w którym zbudujemy inną opowieść, pasującą do tego uniwersum” - wyjaśniał Todd Howard w wywiadzie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze