Skip to main content

Phil Spencer nie rozstaje się z Xboxem nawet w podróży. Gra na doczepionym ekranie

Obecnie bawi się w Hi-Fi Rush.

Źródło zdjęcia: Źródło: upspecgaming.eu

Phil Spencer - szef działu Xboxa - przyznał na Twitterze, że nawet w podróży nie rozstaje się z Xboxem Series S. Używając akcesorium w postaci doczepianego ekranu biznesmen może grać w ulubione tytuły przebywając poza domem.

Uwielbiam podróżować z moim Series S i ekranem xScreen od UPspec Gaming oraz kończyć mój dzień partyjką w Hi-Fi Rush” - napisał Spencer załączając zdjęcie swojego przenośnego zestawu. Oprócz konsoli i wspomnianego gadżetu, widzimy na nim także spersonalizowany pad Xbox Elite Controller w kolorze zielonym.

Jeśli chodzi o parametry urządzenia używanego przez Spencera, to xScreen to wyposażono je w składany ekran o rozmiarze 11,6 cala, rozdzielczości 1080p i odświeżaniu 60 Hz. Rodzaj matrycy to IPS, a dodatkowo obudowa posiada głośniki i zestaw przycisków do kontroli głośności i ustawień monitora. Zestaw nie zawiera baterii, więc grać możemy tylko w pomieszczeniach z dostępem do gniazdka.

Całość przyczepiana jest z tyłu konsoli i po zamknięciu tworzy z Xboxem Series S zwartą bryłę, dzięki czemu urządzenie można bez większych problemów przenosić w bagażu. Dodatkowo, podobnie jak w wypadku laptopów, zamknięcie klapy ekranu spowoduje wyłączenie konsoli. Oprócz tego sam ekran posiada także kilka dodatków, takich jak możliwość wyświetlania na ekranie wirtualnych celowników, jeśli gra w którą gramy ich nie posiada.

Urządzenie zebrało bardzo pozytywne opinie od recenzentów. „Jeśli tylko masz dostęp do gniazdka i chciałbyś grać w swoje ulubione gry z Xboxa będąc w podróży, to to jest najlepsze, co możesz kupić” - powiedział w swoim teście YouTuber technologiczny Marcques Brownlee. Urządzenie kosztuje obecnie na stronie producenta 193 euro (około 916 złotych).

Zobacz także