Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phil Spencer komentuje odejście Jima Ryana

Bez żadnych docinek.

Szef PlayStation ogłosił dziś, że wkróce zamierza odejść z firmy i przejść na emeryturę. Jego decyzje postanowił skomentować szef konkurencyjnej platformy, który zachował się, jak na ważnego pracownika ogromnej korporacji przystało.

Wieść o planowanym przez Jima Ryana przejściu na emeryturę w marcu przyszłego roku jest niewątpliwie jednym z gorętszych tematów dzisiejszego dnia, a decyzja dyrektora generalnego Sony Interactive Entertainment zdaje się być zaskoczeniem dla wielu. Jedną z takich osób może być Phil Spencer z Microsoftu, który postanowił podziękować Ryanowi za jego wkład w rozwój branży.

„Jim Ryan wniósł ogromny wkład w naszą branżę jako zawzięty lider PlayStation. Życzę mu wszystkiego najlepszego w tym, co będzie dalej robił. Dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla społeczności przez ostatnie 30 lat, Jim” - napisał Phil Spencer.

Słowa Phila Spencera to bardzo miły gest, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, z jaką zaciekłością w ostatnich miesiącach Jim Ryan starał się uniemożliwić Microsoftowi przejęcie Activision Blizzard. Krążyły nawet pogłoski, jakoby szef PlayStation miał spotykać się z przedstawicielami komisji regulacyjnych w celu nakłonienia ich do podjęcia negatywnych decyzji w sprawie transakcji.

Niemniej biznes to tylko biznes, a niesnaski wynikające ze spornych interesów powinny zostać tam, gdzie ich miejsce - za drzwiami biur. Nie da się ukryć, że Jim Ryan wywarł ogromny wpływ na całą branżę gier, a PlayStation pod jego skrzydłami mocno rozkwitło i urosło w siłę. Szef konkurencyjnej platformy zdecydowanie zachował się, jak przystało i uniknął jakichkolwiek złośliwości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze