Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedro Pascal w sequelu filmu „Super Mario Bros”? Tego chciałby „głos” Bowsera

Jack Black widzi gwiazdę „The Last of Us” w roli Wario.

Jack Black, czyli aktor wcielający się w rolę Bowsera w najnowszym filmie „The Super Mario Bros Movie” stwierdził, że do obsady sequela mógłby dołączyć Pedro Pascal w roli chciwego Wario. Chociaż komik najwyraźniej tylko żartował, to biorąc pod uwagę nietypową listę aktorów głosowych w oryginalnym filmie, wszystko może się wydarzyć.

Z Blackiem rozmawiała redakcja portalu Gamespot. W pewnym momencie padło pytanie, czy Bowser pojawi się w następnej części filmu. „Nie jest pewne, czy Bowser powróci. Wiesz, zrobiłem kilka filmów o Kung-Fu Pandzie i w każdym filmie był inny złoczyńca. Twórcy mogą teraz zrobić to samo” - stwierdził Black.

Następnie dziennikarz zasugerował, że scenarzyści mogą wprowadzić do historii jeszcze większego łotra, stanowiącego tak duże zagrożenie, że nikczemny smok musiałby się sprzymierzyć z dotychczasowymi wrogami. Aktorowi bardzo spodobał się ten pomysł.

Wiesz, a co, jeśli istnieje w tym uniwersum jeszcze gorszy bandzior? Wtedy może zaistnieć potrzeba, aby pomóc Mario i reszcie w obronie naszego wszechświata przed jakimiś niewidzialnymi siłami zła. Co o tym myślisz?” - pyta retorycznie Black. „Wario. Pedro Pascal jako Wario”.

Wario to oczywiście ubrany w żółtą koszulkę i fioletowe ogrodniczki zły kuzyn Mario i Luigiego. Postać ta zadebiutowała w Super Mario Land 2 jako główny antagonista, ale z czasem doczekała się kilku własnych gier oraz często pojawiała się w licznych spin-offach.

Biorąc pod uwagę, że do obsady obecnie wyświetlanego w kinach filmu (w Polsce od 26 maja) wybrano m.in. Chrisa Pratta jako Mario oraz Anyę Taylor-Joy („Gambit Królowej”) w roli księżniczki Peach, to zaproszenie do współpracy Pedro Pascala nie wydaje się nieprawdopodobne.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze