Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedro Pascal pokazał swój sposób zapamiętywania kwestii. To metoda „na psychopatę”

Przynaje, że to bardzo toporny sposób.

Po świetnie ocenionych występach w „Narcos”, „Mandalorianinie” czy „The Last of Us”, aktor Pedro Pascal zdecydowanie nie narzeka na oferty zagrania w kolejnych produkcjach, co oczywiście wymaga od niego częstego zapamiętywania kolejnych dużych porcji tekstu do wypowiedzenia przed kamerą. Jak się okazuje, gwiazdor opracował dość niekonwencjonalną metodę nauki scenariusza.

Podczas niedawnego występu na specjalnym streamie charytatywnym, Pascal pokazał przed kamerą swój notatnik ze stronami wypełnionymi pozornie bezsensownym szyfrem. „To jak dzieło psychopaty, zapisuję pierwszą literę każdego słowa” - wyjaśnił artysta. „Można powiedzieć, że jestem jak Unabomber (pseudonim Teda Kaczynskiego, jednego z najsłynniejszych terrorystów w historii USA - przyp. red.)”.

W tych kolumnach zapisuję pierwszą literę każdego słowa i to jest naprawdę, naprawdę toporny sposób wymuszenia na sobie, aby nauczyć się kwestii tak, aby nie pomieszać słów. Nie ma w tym nic artystycznego, to po prostu, powiedziałbym, bardzo techniczny sposób, jakiego zacząłem używać po okropnych doświadczeniach z zapominaniem tekstu na planie” - kontynuuje aktor.

Oczywiście z racji tego, że Pascal - z racji swojego poczucia humoru i często rozbrajającej szczerości - jest ulubieńcem wielu internautów, fragment transmisji szybko stał się viralem w sieci, a wielu użytkowników mediów społecznościowych zaczęło humorystycznie komentować opracowaną przez gwiazdora metodę nauki kwestii. „Pedro, co robiłeś 20 grudnia 1968 roku?” - zapytał niejaki Xweaver1, nawiązując do głośnej sprawy tzw. Zabójcy Zodiaka.

Chciałbym tylko wspomnieć, że to jest dokładnie taka metoda, jakiej Reed Richards użyłby do zapamiętywania kwestii” - dodał z kolei Dam_in_Ott, nawiązując do faktu, że Pascala zobaczymy niedługo właśnie w roli Mr. Fantascita w nadchodzącej ekranizacji „Fantastycznej Czwórki”. Film wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku, a oprócz gwiazdy „The Last of Us” wystąpią w nim także Vanessa Kirby jako Niewidzialna Kobieta, Joseph Quinn w roli Ludzkiej Pochodni oraz Ebon Moss-Bachrach jako „Rzecz”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze