Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedro Pascal dołącza do Marvela. Poznaliśmy obsadę „Fantastycznej Czwórki”

A także datę premiery.

Marvel postanowił w końcu zareagować na mnożące się plotki i oficjalnie zaprezentował obsadę głównych ról w filmie „Fantastyczna Czwórka”. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w rolę Reeda Richardsa wcieli się Pedro Pascal.

Gwiazda „Gry o Tron” i „The Last of Us” zaliczy tym samym swój debiutancki występ w MCU. Czujni widzowie zwrócą zapewne uwagę na fakt, że Marvel ma już przecież swojego Pana Fantastycznego - w tę samą rolę wcielił się już bowiem John Krasinski („The Office”, „Jack Ryan”) w filmie „Doctor Strange w multiwersum obłędu”.

Multiwersum rządzi się jednak swoimi prawami, dlatego Pedro Pascal odegra po prostu jeden z wariantów komiksowego bohatera. W resztę postaci z „Fantastycznej Czwórki” wcielą się Vanessa Kirby (jako Sue Storm), Ebon Moss-Bachrach (jako Ben Grimm) oraz Joseph Quinn jako Johnny Storm. Wieści podano w romantycznym wpisie z okazji święta zakochanych.

Przy okazji Marvel ogłosił też oficjalną datę premiery. „Fantastyczna Czwórka” trafi do kin 25 lipca przyszłego roku. Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego roku, widowisko w reżyserii Matta Shakmana oficjalnie rozpocznie szóstą fazę MCU. Filmowiec pracował wcześniej przy bardzo ciepło odebranym przez fanów miniserialu „WandaVision”.

„Fantastyczna Czwórka” nie otrzymała jeszcze oficjalnego zwiastuna. Miejmy nadzieję, że wersja stworzona przez Marvela okaże się lepsza od fatalnie przyjętego filmu z 2015 roku, z Millesem Tellerem, Jaimiem Bellem i Tobym Kebbelem w rolach głównych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze