Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PC niczym silnik - obudowa Azza Overdrive to prawdziwy potwór

Gdy liczy się wielkość i styl.

Azza, firma produkująca obudowy i systemy chłodzenia do komputerów, zaprezentowała najnowsze dzieło. Overdrive to nietypowy case, który nie tylko imponuje rozmiarem, ale także kształtem - przypomina bowiem silnik.

Zwiastun premiery obudowy pojawił się w sieci już dwa tygodnie temu, ale teraz zwrócił na niego uwagę serwis PC Gamer. Azza Overdrive wyposażono w przedni wentylator ARGB 200 mm, a także sześć wiatraków bocznych 120 mm - oczywiście również z podświetleniem. Do tego autorskie chłodzenie wodne. Poniżej materiał wideo:

Obudowa pomieści sześć dysków SSD w formacie 2.5" i radiator o szerokości 360 mm. W dodatkowej przestrzeni, do której dostęp uzyskujemy poprzez podniesienie klap u góry, można umieścić drugą kartę graficzną lub jeszcze jeden radiator.

„Zaprojektowany jako obudowa, która wzbudza podziw i dysponuje bezkonkurencyjną pojemnością sprzętu, Overdrive to propozycja dla fanatyków” - czytamy w opisie produktu. „Niespotykany potencjał chłodzenia i materiały najwyższej jakości - Overdrive nie wybiera między wydajnością a estetyką”.

Overdrive zadebiutuje w kwietniu 2021 toku, cena nie jest znana. Firma Azza ma już na koncie inne ciekawe obudowy, przykładowo w kształcie piramidy lub sześcianu na podeście.

Tagi
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze