Skip to main content

Paradox Interactive zapowie w marcu trzy nowe gry

We współpracy z Xboxem.

Paradox Interactive szykuje się do zapowiedzi trzech nowych tytułów. Szwedzkie studio zorganizuje w marcu specjalny pokaz gier we współpracy z firmą Xbox. Wydarzenie odbędzie się 6 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Jak dowiadujemy się z opisu zapowiedzi imprezy, w planach jest pokaz trzech nowych gier oraz kilku rozszerzeń i aktualizacji do tytułów już wydanych. Za stworzenie nieujawnionych jeszcze produkcji odpowiadają kolejno studio Collosal Order, Paradox Tectonic i Harebrained Schemes.

Nie podano wielu szczegółów odnośnie nadchodzących dodatków, możemy jednak spodziewać się nowej zawartości do Crusader Kings 3 oraz Europa Universalis 4. W planach jest także kilka mniejszych zapowiedzi od Paradox Arc - wydawcy tytułów indie.

Warto podkreślić, że wydarzenie powstaje we współpracy z Xboxem. Możemy więc podejrzewać, że zapowiedziane tytuły trafią na premierę do abonamentu Game Pass oraz na „zielone” konsole.

Nie chcę mówić, że mamy za dużo zapowiedzi, po prostu trudno jest mi wybrać tą najbardziej ekscytującą” - mówił Fredik Wester, prezes Paradox Interactive, cytowany przez serwis VGC.

Rozmawiania z graczami, dzielenie się ekscytacją odnośnie naszych nowych gier, wspólne porównywanie ilości przegranych godzin - wszystko to nas w Paradox Interactive szczerze uszczęśliwia” - dodał.

Zobacz także