Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatni film Quentina Tarantino. Znamy tytuł i pierwsze szczegóły

Zdjęcia rozpoczną się jesienią.

Jeden z najbardziej charakterystycznych reżyserów na świecie - Quentin Tarantino - rozpoczął prace nad swoim ostatnim filmem. Projekt nosi tytuł „The Movie Critic”. Zdjęcia mają rozpocząć się już jesienią tego roku.

Akcja widowiska będzie rozgrywać się pod koniec lat 70. w Los Angeles. Główną bohaterką zostanie kobieta. Źródła portalu The Hollywood Reporter spekulują, że inspiracją dla filmu stanie się historia Pauline Kael, jednej z najbardziej wpływowych krytyczek filmowych wszech czasów w Ameryce.

Zmarła w 2001 roku redaktorka była znana z gorących dyskusji z dziennikarzami i filmowcami z całego świata. Dodajmy, że Tarantino bardzo cenił jej warsztat. Co więcej, pisarka pod koniec lat 70. na krótko związała się z wytwórnią Paramount, gdzie pełniła funkcję konsultantki na prośbę aktora Warrena Beatty'ego. Projekt Tarantino prawdopodobnie zagłębi się w ten epizod z życia Kael.

Ostatni film Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” zarobił ponad 377 miliona dolarówZobacz na YouTube

Teoretycznie reżyser jeszcze nie zdecydował, z którym studiem będzie współpracować przy tej produkcji, ale istnieje duża szansa, że wybierze Sony. W 2019 roku wytwórnia dystrybuowała jego film „Pewnego razu… w Hollywood. Obraz został nawet wyróżniony dwoma Oscarami za najlepszą scenografię i rolę drugoplanową (Brad Pitt).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.
Komentarze