Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oficjalny zwiastun filmu „Five Nights at Freddy's” to dwie minuty szaleństwa

Gracze są zachwyceni.

Wytwórnia Universal Pictures zaprezentowała pełnoprawny zwiastun filmu „Five Nights at Freddy's”, czyli ekranizacji popularnej serii gier. Materiał spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i zdecydowanie trafił w gusta graczy.

Ponad 2-minutowy zwiastun jest pełny mroku i pewnej dawki absurdu, a więc bardzo dobrze oddaje klimat gier. Widzimy jak Mike Schmidt rozpoczyna swoją nową prace jako ochroniarz w pizzerii tytułowego Freddy'ego Fazbeara. Pierwszy dyżur na stanowisku sprawia jednak, że bohater zaczyna kwestionować swoje wybory życiowe. Okazuje sie bowiem, że po lokalu krążą animatroniczne maskotki kierowane żądża krwi, a niekoniecznie zabawy.

W ciągu zaledwie dwóch godzin materiał zebrał ponad 100 tysięcy łapek w górę, co jasno sugeruje, że ogromna część graczy nie może się doczekać premiery. To miła odmiana, biorąc pod uwagę fakt, że ekranizacje gier często traktowane są sporą dawką sceptycyzmu. Z podobną sytuacją spotkaliśmy się już w maju, gdy do sieci trafił pierwszy teaser produkcji.

Przypomnijmy, że premierę „Five Nights at Freddy's” zaplanowano na 27 października 2023 roku. Widowisko zadebiutuje w kinach oraz w serwisie streamingowym Peacock, którego część oferty dostępna jest w Polsce w ramach usługi SkyShowtime. W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Josh Hutcherson (seria „Igrzyska śmierci” oraz Matthew Lillard („Bosh”, „Cały on”, „Good Girls”).

Za kamerą „Five Nights At Freddy’s” stanęła Emmie Tammi, która ma na swoim koncie takie filmy jak „Demony Prerii” i „Into the Dark”. Warto zaznaczyć, że reżyserka napisała scenariusz wspólnie z projektantem gry Scottem Cawthonem i filmowcem Sethem Cuddebackiem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze